از شما تقاضا داریم ابتدا قوانین و مقررات را به طور کامل و با دقت مطالعه کرده سپس از خدمات سایت گِرُوُ استفاده نمایید. عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول مفاد این توافق­نامه است.

 ماده ۱.  افراد، برای عضویت در سایت و خرید از آن می­بایست با وارد کردن اطلاعات درخواستی در هنگام اولین خرید مانند نام و نام خانوادگی، آدرس پست الکترونیکی، رمز عبور و... مراحل عضویت را تکمیل نمایند.

تبصره 1-  تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت را دارند.
تبصره 2-  صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد توافق­نامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست.
تبصره 3-  کاربر باید رمز عبور و آدرس پست الکترونیک خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ رمز عبور جدید و یا ارسال رمز عبور به آدرس پست الکترونیک خود اقدام نماید.
تبصره 4-  کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع پست الکترونیک بر عهده شخص کاربر خواهد بود.
تبصره 5-  عضویت در سایت رایگان می باشد.
تبصره 6-  به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.

 ماده 2.  تنها افراد بالای 18 سال تمام حق عضویت در سایت و انجام خرید در آن را دارا خواهند بود.

تبصره 1-  عضویت برای افراد بین 15 تا 18 سال با اجازه ولی و یا قیم امکان‌پذیر و معتبر است. افراد زیر 15 سال، حق عضویت در وب سایت گرُوُ را ندارند.
تبصره 2-  رعایت حکم این ماده و صحت و سقم ارائه اطلاعات بر عهده مشتری (عضو) بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

 ماده 3. فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

الف-  بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت
ب-  پرداخت مبلغ (با اعمال تخفیف) به روش­ های ذکر شده توسط گرُوُ در فرآیند خرید. ضمنا کلیه مبالغ پیشنهادات ارائه شده در گرُوُ با احتساب مالیات برارزش افزوده می باشد.
ج-  ارسال کوپن کالا و خدمات خریداری شده (جی کارت) در قالب ایمیل به آدرس پست الکترونیک و یا پیامک به شماره تلفن همراه کاربر جهت ارائه به تامین‌کننده کالا و خدمات و دریافت آن به‌طور مستقیم
تبصره 1-  با ارسال کوپن کالا و خدمات(جی کارت)، کاربر عضو باید در مدت زمان تعیین شده به‌صورت حضوری (و یا در حالت خاص به‌صورتی که در هنگام فروش به اطلاع وی رسیده است) به مراجع و مراکز فروش کالا و خدمات مراجعه و از آن رسید استفاده نماید. چنانچه به هر دلیلی کالا و خدمات توسط آن مرکز برای کاربر ارسال شود، هزینه‌های مربوطه به‌طور کلی بر عهده گرُوُ نخواهد بود.
تبصره 2-  چنانچه مراکز فروش کالا و خدمات (تامین‌کننده) به هر نحوی از ارائه کالا و خدمات خودداری کنند، گرُوُ مسئولیتی در این زمینه نداشته و مسئولیت جبران خسارت بر عهده تامین‌کننده کالا و یا خدمات است.
تبصره 3-  گرُوُ هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت، کمیت و شرایط کالای فروخته شده ندارد.
تبصره 4-  در صورتی که مهلت تعیین‌شده برای استفاده از کوپن کالا و خدمات(جی کارت) به اتمام برسد و مشتری در طول این مدت به مراکز مربوطه مراجعه ننماید، شرکت مسئولیتی در قبال عدم مراجعه مشتری نداشته و وجه واریزی مسترد نمی‌شود.

 تبصره 5-   پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید به هیچ وجه برای خریدار امکان پذیر نخواهد بود  چراکه تخفيف اعمال شده به يک جی کارت بر پايه گروهي که آن را خريداري کرده اند، استوار می باشد. حال چنانچه افراد پس از خرید جی کارت تقاضای استرداد وجه خود را نماید، ممکن است سبب غیر فعال شدن جی کارت گردند که این یعنی بی اعتنایی به حقوق سایرین که روال زندگی شخصی خود را بر پایه بهره مندی از جی کارت مذکور برنامه ریزی نموده اند.

ماده 4.   شرکت، اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر از پیشنهاد ارائه شده در اختیار آنان قرار می‌دهد:

الف-مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا و یا خدمات. 
ب-شرایط و نحوه استفاده از پیشنهاد
ج- هویت تامین‌کننده، نام تجاری و نشانی وی که تحت عنوان آن به فعالیت مشغول است.
د- تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.
ه- مدت زمان باقیمانده جهت خرید پیشنهاد ارائه شده و مدت زمان اعتبار کوپن(جی کارت)
و-در صورت وجود سقف خرید برای یک پیشنهاد، نمایش حداکثر تعداد کوپن موجود جهت خرید.

 ماده 5. کوپن کالا و خدماتی که پس از خرید برای کاربران عضو ارسال می‌شود(جی کارت) دارای نام و مشخصات است و کاربر عضو باید از رسید و کد دریافتی مراقبت نماید و چنانچه به هر دلیلی آن رسید مربوطه مفقود شود و یا شخص دیگری از آن استفاده کند، شرکت در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.

تبصره 1.  نام چاپ شده روی رسید، نامی است که کاربر در زمان عضویت وارد کرده است. بنابراین گرُوُ در خصوص هرگونه مغایرت نام با هویت واقعی خریدار مسئولیتی نداشته و در صورت احراز مغایرت خریدار حق استفاده از رسید خود را نخواهد داشت.

 ماده 6. اختلال در سرویس اینترنت، مخابرات و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل و پیامک حاوی کد خرید از سوی شرکت به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین شرکت مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد.

 ماده 7. به منظور تعمیرات دوره‌ای، این سایت به‌طور موقت غیرقابل دسترس می‌شود و کاربران حق اعتراض ندارند.


تبصره 1-  گرُوُ  این حق را دارد  که در هر زمان کلیه فعالیت‌های سایت را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده وجوه اعضا، کلیه فرآیندهای سایت و فعالیت‌های مربوطه را به‌طور دائمی متوقف نماید و کاربر عضو حق هیچگونه اعتراضی نسبت به این امر را ندارد.

 ماده 8. تولید غیرقانونی، فروش و تجارت کوپن کالا و یا خدمات(جی کارت) که توسط شرکت ارسال شده، ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌کننده آن برخورد می‌شود.

 ماده 9.  شرکت از کلیه اطلاعات کاربران عضو اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی،Backup  تهیه نموده و از آن نگهداری می‌کند تا در صورت بروز هرگونه خطری برای یک نسخه، نسخه دیگر مصون بماند.

 ماده .10  کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند.